Zapisz się

Tym razem zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i maszerowania z kijkami na niezwykłą przygodę na malowniczej wyspie Sobieszewskiej! Otoczonej urokliwymi krajobrazami i bogactwem przyrodniczym, to miejsce stworzone do odkrywania i doświadczania natury w jej najczystszej formie.

Już w piątek, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową atrakcję. W świetle UV będziemy poszukiwać skarbów bałtyckich - bursztynów, które ukrywają się na brzegach wyspy. To doskonała okazja nie tylko do aktywności fizycznej, ale również do poznania historii i tajemnic tego wyjątkowego surowca.

Największe kawałki będą stanowić integralną część wyjątkowego medalu z bursztynem, który Wy sami znajdziecie.

Sobota to dzień głównego wydarzenia - biegu na wyspie Sobieszewskiej! Podczas pokonywania tras możecie cieszyć się niepowtarzalnymi widokami: zielonymi lasami, mieniącymi się wodami zatoki i dzikimi plażami. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale również niezapomniana podróż przez zjawiskową przyrodę.

Będziecie musieli walczyć, nie tylko ze swoimi słabościami na trasie ale także o wodę i jedzenie, wspinać się po drabinie ze sznurku, strzelać z łuku i  pistoletów.

Trzy dystanse dla biegaczy i dwa dla maszerów pozwolą się przyjemnie zmęczyć ale także przywrócić głowę do ustawień fabrycznych i naładować akumulatory.

25 km - Sieweczka - to nic innego jak fantastyczna runda w okół wyspy. 

50 km - Foka - no cóż, o suchych nogach na metę nie wrócicie a niektórzy mogą nawet zostać na bagnie

100 km - Łoś - dla Was mam specjalny program "artystyczny"

Po zakończeniu biegu zapraszamy wszystkich uczestników na wielką ucztę! Celebrujmy naszą przyjaźń przy pysznych potrawach, napojach wyskokowych. A po ucztowaniu jeszcze nie koniec! Wieczór spędzimy na zabawie do późna przy muzyce w świetle kolorowych reflektorów, laserów i  i tworząc niezapomniane wspomnienia.

Dołącz do nas na wyspie Sobieszewskiej - gdzie sport, przyroda i zabawa spotkają się w jednym magicznym miejscu!

Sprawdź nas: