Zapisz się

Jak zareklamować wydarzenie, które ma skrywać w sobie wiele tajemnic, którymi chcemy Was zaskoczyć a o których zwyczajnie, przynajmniej jeszcze nie mogę lub nie chcę pisać.
 
Będzie to wyzwanie, bez miejsca na Kundzenie. Główna nagroda z pewnością zajmie honorowe miejsce. Obiecuję, że będzie to najbardziej profesjonalny bieg/NW w naszej dotychczasowej historii. Zadbam o to aby puls i emocje sięgnęły zenitu i tam przez długi czas się utrzymywały.
 
W chwili pisania tego tekstu do eventu pozostało 14 miesięcy. Ktoś powie, że dużo , nie dla garstki osób zaangażowanych w organizację. Mapowanie terenu, wdrożenie systemu, zakup niezbędnych rzeczy to tego aby wszystko funkcjonowało a w końcu przetestowanie to wszystko zajmuje czas. Efekt końcowy ma być niesamowity i choć jesteśmy niszowym biegiem gdzie liczba uczestników nigdy nie przekroczyła 100 osób to ta impreza ma za zadanie wpędzić w kompleksy, biegi które dysponowały wręcz milionowymi budżetami.
 
Co mogę obiecać: szum fal i lasu, podwyższony puls, momentami strach ale też podniecenie i przednią zabawę w starym dobrym Kundowskim stylu.
 
Wiem, banały ale jeszcze nie mogę, nie chcę powiedzieć więcej.
 
Zapisy poniżej i potrwają długo bo do końca stycznia 2025. 
 
I UWAGA. NIE PODAJĘ ANI KWOTY I PROSZĘ NIC NIE WPŁACAĆ.
 
A samą nazwę eventu, mimo, że już znana zostanie podana w lipcu 2024.
 
Roboczo nazywa się U-25 i odbędzie się w dniach 20-22.06.2025 w Ustce

Sprawdź nas: