Już po raz trzeci wspólnie z Nordic Walking Malbork zapraszamy do spróbowaniu swoich sił na przepięknej ziemi Malborskiej należącej kiedyś do Państwa Krzyżackiego.

 

To wyjątkowa okazja, aby poczuć ducha Zakonu Krzyżackiego i podjąć wyzwania, które wymagają siły i wytrwałości.

 

W biegu uczestniczyć będzie wiele osób, które, podobnie jak Ty, mają duszę rycerza i gotowość do walki.

 

Nasz event to nie tylko sportowa rywalizacja, to także szansa na odkrycie piękna terenów wokół malborka ale także pokonanie własnych ograniczeń, tak jak to czynili rycerze Krzyżaccy w czasach dawnych.

 

Wspólnie przemierzymy trasy, które przypominają te, którymi poruszali się dumni krzyżaccy.

 

To nie tylko bieg/marsz Nordic Walking, to podróż w czasie, która pozwoli Ci zanurzyć się w historii i poznać dziedzictwo rycerzy Zakonu Krzyżackiego. Trasy poprowadzone zostaną tak aby zahaczały gęste lasy, tajemnicze miejsca i urokliwe zakamarki, gdzie ukryjemy "skarby", które będą czekać na swoich odkrywców. Będziecie rozwiązywać zagadki, dekodować średniowieczne mapy.

 

Przygoda ta nie tylko dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, ale także pozwoli Ci poznać historię i kulturę, która otaczała rycerzy Zakonu Krzyżackiego. Razem z nami odkryjesz tajemnice dawnych czasów i poczujesz się jak prawdziwy poszukiwacz przygód.

 

Nocny marsz z pochodniami to dla nas nie tylko okazja do zabawy, ale także szansa na oddanie hołdu rycerzom i ich odwadze. Pochodnie, które będziemy trzymać, symbolizować będą światło, które prowadzi nas przez mroki nocy, tak jak rycerze prowadzili Zakon ku swoim celom.

 

Po wysiłku fizycznym zapraszamy na tradycyjną Kundowską biesiadę.

 

Na naszej biesiadzie czekać będą na Ciebie: Piwo i rum: będziemy mieli przygotowane różne rodzaje piwa - od lekkich i orzeźwiających po bardziej wytrawne i kraftowe.

 

Dodatkowo, dla miłośników mocniejszych trunków, mamy pyszny rum, który rozgrzeje atmosferę i doda smaku naszej biesiadzie.

 

Prosiak: główną atrakcją wieczoru będzie pysznie pieczony prosiak. Przygotowany w sposób tradycyjny, tak aby mięso było soczyste, a skórka chrupiąca. To będzie prawdziwy festiwal smaków!

 

Muzyka i rozrywka: oprócz pysznego jedzenia i trunków, czekać będzie na Ciebie także muzyka i wiele atrakcji, które sprawią, że czas minie nam wspaniale.

 

Tort: torty są często przygotowywane z różnych składników, takich jak kremy, nadzienia, owoce i orzechy. Ta różnorodność składników dostarcza różnych smaków i tekstur, co czyni torty bardziej interesującymi dla podniebienia.

 

Przyjaciele i dobra atmosfera: Biesiada to przede wszystkim spotkanie z przyjaciółmi i ludźmi, którzy cenią dobre towarzystwo. Będzie to doskonała okazja, aby się zrelaksować i spędzić czas w gronie równie entuzjastycznych gości.

 

Niech nasza biesiada stanie się wyjątkową okazją do odprężenia, świętowania i cieszenia się chwilą. Dołącz do nas, a wspólnie stworzymy niezapomniane wspomnienia !!!! Oczekujemy na Ciebie z otwartymi ramionami i stołem pełnym smakołyków. Nie przegap tej okazji !!!

 

Każdy z uczestników otrzyma wyjątkową koszulkę z motywem Zakonu Krzyżackiego będzie doskonałym dodatkiem do biegu i przyczyni się do uczczenia historii oraz dziedzictwa tego legendarnego zakonu. Koszulka ta stanowić będzie nie tylko pamiątkę z udziału w evencie, ale także będzie wyrażać ducha rycerzy Krzyżackich i jednoczyć uczestników.

 

Motyw Zakonu Krzyżackiego na koszulce zawierać będzie symbol krzyża, rycerza w zbroi, inne charakterystyczne elementy związane z Zakonem. To nie tylko doda wartości kulturalnej wydarzeniu, ale także może dostarczyć uczestnikom dodatkowej motywacji, inspirując ich duchem walki i poświęcenia.

Sprawdź nas: