Regulamin

Track

Bieg "KOMANDOR" jest biegiem wpisującym się w obchody 100 lecia Akademii Marynarki Wojennej. Pomysł na ten bieg powstał w AMW i tam też opracowywane są wszystkie detale techniczne dotyczące tras.

Zaplanowane trasy "czarna" i "czerwona" są trasami wymagającymi, ze względu na długość, naturalne przeszkody i ukształtowanie terenu. Na uczestników, którzy wybiorą trasę "niebieską", również będą czekać niespodzianki choć już nie tak ekstremalne. Jednak nawet wybierając tą trasę trzeba pamiętać, że 100 km to 100 km.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób początkujących 100 km to jest bardzo dużo dlatego stworzyliśmy możliwość pokonania tego dystansu w sztafecie w dowolnie wybranym przez siebie formacie w dowolnej konfiguracji km.

Bieg rozpocznie się przed budynkiem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni o godzinie 4:00 a do wyboru macie 3 różne warianty:

Trasa czarna - tak jeszcze nikt nie biegł, nie omijamy żadnej rzeki, rzeczki czy innych strumyków i kanałów wpadających do wód zatoki. Omijamy porty oraz rezydencję Prezydenta RP. Wg. naszych wstępnych wyliczeń na 100 km 94 będą po linii brzegowej

Trasa czerwona - ok, nie utoniesz na bagnach, nie zjedzą owady wielkości telefonu nokia 3310 ale mokre buty i tak będziesz mieć nie mówiąc o możliwości spadnięcia w nocy z klifu

Trasa niebieska - trasa najbezpieczniejsza ale jeśli na drodze spotkasz dziki czy inne rysie to umiejętność szybkiego wchodzenia na drzewo może się przydać.

Dystans z Gdyni do Jastarni pokonacie w towarzystwie najlepszych, bo poza udziałem drużyny biegowej Akademii Marynarki Wojennej udział swój zapowiedziały ekipy z Dowództwa Garnizonu Warszawa, Akademii Wojsk Lądowych, Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych, 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz Jednostki Wojskowej FORMOZA. 

Meta zlokalizowana będzie w porcie Jastarnia. 

Kurczaki z rożna, wojskowa grochówka, grill, serniki , drożdżówki,............. rum to wszystko i sporo więcej będzie już na Was czekało. Jedna z atrakcji będzie możliwość popłynięcia już po zapadnięciu zmroku a ponad godzinny rejs po wodach zatoki. Muzyka - także ta life - słowem - bawimy się do rana.

Zgodnie z wojskową tradycją każdy z uczestników biegu KOMANDOR otrzyma pamiątkowego coina.

Zapraszamy

Sprawdź nas: